SOĞUK HAVA DEPOSU

Ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve doğal özelliği bozulmadan muhafaza etmek için sabit bir sıcaklığı korumak için kontrollü sıcaklıklarda, donmuş ya da düşük sıcaklıklarda korunmasına imkân tanıyan depolarımız hizmetinizdedir.

ŞOKLAMA

Gıdaların içeriğini değiştirmeden, öz ve doğal hallerini bozulmadan, uzun süreli saklanması -40°C'de şoklanarak olmaktadır. Şoklama, gıdaların en sağlıklı saklanma koşuludur. Soğuk Hava Deposu hizmetini verdiğimiz müşterilerimize ürün cinsi ve miktarına göre ilk depolama anında şoklama yapılmaktadır.

DONDURMA

Dondurulacak olan ürünlerin özel ısı yalıtımlı bir oda içerisinde aralarında boşluk olacak şekilde kasalarla yerleştirilip dondurulmasıyla yapılmaktadır. Soğuk hava dondurulacak ürünlerin etrafından dolaştırılarak donması sağlanır.

Donuk Muhafaza

Şoklama yapılmış ürünlerinizi donmuş bir şekilde 0 derecenin altında -18 °C’e kadar ürünleri bozulmadan muhafaza edebilmektedir.

Meyve Muhafaza

Muhafaza edilmek istenen meyveler depolama sürelerinin uzatılmasıyla birlikte daha da değerlenmektedir. Sezonunda toplanan hasatları soğuk hava depolarımızda ilk tazeliğiyle muhafazasını sağlamaktayız.

Et & Balık Muhafaza

Kırmızı et, tavuk ve balık ürünleriniz en hızlı sürede soğutulması veya dondurulması yüksek öneme sahiptir. Bu önemi bildiğimiz ve tesisimizi bu prensiple kurduğumuz için kırmızı et, tavuk ve balık ürünlerinizi en ideal yöntem ve süre içeresinde dondurulur ve muhafaza edilmektedir.

Uygun Soğuklukta Çözdürme

Dondurulmuş veya düşük sıcaklıklarda saklanılan ürünlerinizi kontrollü bir biçimde en uygun ısı ve ortamda çözdürme hizmeti vermekteyiz. Bu sayede ürünlerinizi soğuk hava depolarınızda çıktığı gibi paketleyebilirsiniz.

Paketleme

Tüm taleplerinize hizmet edebilmek için hazırladığımız paketleme bölümümüzde talepleriniz doğrultusunda paketleme, ambalajlama, shrink vb. hizmetlerimiz ve paketleme makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yükleme ve İndirme

Yeterli sayıda forklift, yaya kumandalı istif makineleri, transpalet araçları ile ihtiyacınız olan ürün yükleme, indirme ve istifleme hizmetini profesyonel operatörlerimiz ile yaparak almış olduğunuz hizmetin kalitesini en yukarıya taşıyoruz.

Açık ve Kapalı Alan Depoları

Soğuk hava depoları haricinde bünyemizde bulunan açık ve kapalı alanlarımızda ürünlerinizi muhafaza ederek sizlerin her ihtiyacını karşılıyoruz.

Güvenlik

Ürününüz ürünümüzdür misyonu ile her soğuk hava depomuzu birer güvenli oda haline getirerek 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik görevlisi ile ürünlerinizin güvenle olmasını sağlayarak gönül rahatlığıyla ürünlerinizi muhafaza edebilirsiniz.