.Su Üstünde

25 yıl önce Aydın’ın Kuşadası ilçesinde başlayan, bugüne kadar artarak devam eden tutku ve merakın gerek bilgi ve deneyim gerekse geniş yelpazesi ile deniz tutkunlarına, antika meraklılarına ve dekoratif ürün arayan herkese hitap eden birikimin ürünlerini sizlerin beğenisine sunmanın gururunu yaşıyoruz. 20 farklı kategoride binlerce ürün, 50 ülke, 5000 farklı noktadan özveri ile toplanmış, uygun koşullarda saklanmıştır. Ürün çeşidi itibari ile Türkiye’de tek, dünyada ise sayılı arşivler arasında bulunan ‘Su Üstünde’ ülkemizin imajına da ciddi katma değer sağlayacak bir adım atmıştır. Deniz ve denizcilik ürünleri, antika, hediyelik eşya, gemi söküm ürünleri, mitolojik ürünler ve tablolar gibi alanında çok geniş bir ürün yelpazesi ile yüksek hizmet kalitesi ve başarma azmi gibi ilkelerinden taviz vermeden ülkemizden dünyaya uzanan Su Üstündeki yolculuğumuzda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. 

Türkiye’de en kapsamlı tedarik zincirini oluşturup, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak, ülkemizin en verimli denizcilik ürünleri satan toptan ve perakende mağazası olabilme hedefimizi gerçekleştirmek için özveri ile çalışıyoruz. Bunu yaparken de ‘müşteri odaklılık, operasyonel mükemmeliyet, sürdürülür büyüme ile çevresel ve sosyal sorumluluk’ gibi değerlerimizden de asla taviz vermeyeceğimizi önemle belirtiyoruz. 

Su Üstünde; yılların biriktirmiş olduğu ve emeklerin bir araya gelerek denizcilik teması üzerinde renk almış ürünleri müşterileri ile buluşturmayı sağlayan bir web sayfasıdır. Web sayfamızda birçok ürün el emeğiyle hazırlanmış, Türkiye´nin farklı noktalarından toplanmıştır. Yılların vermiş olduğu bu tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan onur duyarız. Su Üstünde gösterdiğiniz ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Web Sitesini Ziyaret Et